סטודנטים - כסף או מקצוע? לא מתפשרים יותר!

סטודנטים - כסף או מקצוע? לא מתפשרים יותר! (הגדל)

אז החלטתם להתחיל ללמוד - נפלא!


רגע לפני שאתם כורכים סביבכם את הסינר ומתחילים להתאמן בבית על להחזיק מגש משקאות מבלי ליפול, עיצרו רגע.


נכון, בתחום המסעדנות, השיעורים הפרטיים והבייביסיטר תרוויחו את לחמכם בכבוד, אך לבחירה מסוג זה יש השלכות בעייתיות לטווח הרחוק.

 

ולמה הכוונה?


כיום, שוק העבודה פותח את שעריו בפני צעירים וצעירות הרבה יותר מבעבר. השוק למעשה אף מתאים עצמו לעובדים הפוטנציאליים, ובייחוד לדור העתיד - הסטודנטים/ות; בין אם מדובר בעבודה במשמרות, בעבודה חלקית (מספר ימים/שעות מצומצם), או בהתחשבות בתקופות בחינות .


אך היתרון הגדול והמשמעותי מכולם נעוץ בהכשרות מקצועיות והתמחויות למיניהן, אשר גובשו בפורמט שיאפשר גם לסטודנטים/ות לקחת בהן חלק, תוך כוונה שיפסידו כמה שפחות שעות לימודים.


מדובר, למעשה, בקורסים מרוכזים במספר ימים מצומצם, אשר יאפשר את  השילוב המיוחל של הכשרה מקצועית עם לימודים אקדמיים. יתרה מכך, הקורסים, אשר שווים נאמד באלפי שקלים, נלמדים על חשבון החברות עצמן, ובזמן הקורס העובדים/ות המשתתפים/ות בו מקבלים/ות שכר. 
 

אם כך, מהו היתרון בשילוב זה?


בהיותך סטודנט/ית לכלכלה ומנהל עסקים, למשל, תוכל/י כבר עכשיו לפתוח בקרירה מקצועית במקביל ללימודים במשרות כמו טלר/ית, בנקאי/ת טלפוני/ית, נציג/ת בק אופיס פיננסי, נציג/ת שירות לקוחות של חברת ביטוח ועוד.
לכשתסיים/י את לימודיך - תוכל/י להציע עצמך למשרות מקצועיות מתקדמות יותר, בשכר גבוה יותר, להבדיל מסטודנט/ית אחר/ת אשר סיים/ה את לימודיו/ה איתך ללא כל הכשרה מקצועית בתחום.

 
בוגר/ת תואר זה, י/אלץ "להתחיל מלמטה", בעוד שאת/ה צברת ניסיון תעסוקתי מרשים של שלוש שנים! (כמובן שעניין זה תקף גם לגבי כל מקצוע אשר אותו החלטתם ללמוד).

 

האם בחירה זו פירושה ויתור והתפשרות כלכלית?


כלל לא. ב"משרות הסטודנט" הללו קיימות אופציות לתנאי שכר המורכבים משכר בסיס+עמלות על מכירות. ניתן להגיע למשכורות יפות, ולעיתים אף יפות יותר מאשר אלה האופייניות למשרות סטודנטיאליות טיפוסיות, כמו מלצרות. הכל שאלה של רצון ויכולת!


גם אלו מביניכם שאינם "מתחברים" לפן המכירתי, למשרות כמו טלר בבנק או נציג שירות לקוחות, יש יתרונות נהדרים. גם אם אין מדובר בתגמול כספי גבוה, טלר בבנק יכול ליצור קשרי עבודה משמעותיים וכדאיים עם הבנקאים, יועצי ההשקעות והמשכנתאות, מנהלי הסניף ועוד רבים אחרים. זהו יתרון שאין לו אף מתחרה כספי, בהווה ובעתיד.

אם כך, זה הזמן לחשוב היטב לפני הבחירה במובן מאליו, ולהבין כי יש לכם/ן הסטודנטים/ות ערך גבוה מאוד בשוק העבודה היום וכדאי לכם מאוד לנצלו לטובתכם!


לנו בחבר הון אנושי יש הכירות מעמיקה עם אותן חברות המעוניינות בסטודנטים/ות ככוח עבודה איכותי ונשמח לעזור לכם/ן לסלול את עתידכם המקצועי - שלחו לנו קורות חיים חינם!

 

 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה
חבר צומחת רוצה להצטרף ?

חיפוש עבודה

אזורים
מקצוע
היקף משרה
דלג על Banners
Banners
חבר מביא חבר
עבור לתוכן העמוד