לוח דרושים הייטק

דרושים הייטק

חברת ITR מעמידה לרשותכם לוח דרושים הייטק חכם ומתקדם, בו ניתן למצוא משרות רבות במגוון תחומים. ההיצע הנרחב והאיכותי שלנו מושג בזכות שיתופי פעולה הדוקים עם גופים וארגונים מובילים במשק, החל בסטרטאפים, דרך חברות מקומיות ובינלאומיות, ועד לקרנות הון סיכון. לנוחיותכם, מובא להלן הסבר על שימוש נכון ויעיל בלוח דרושים הייטק שלנו.

 

שימוש בלוח דרושים הייטק

כאמור, במאגר הגדול שלנו קיימות משרות רבות של דרושים בהייטק מקשת רחבה של התמחויות והיקפי עבודה. לכן, בשלב הראשון הלוח מאפשר לכם לסנן את המשרות המתאימות לכם. תחילה עליכם לבחור את האזור המסוים בו אתם מעוניינים לעבוד כגון צפון, דרום, מרכז ואף בחו"ל. על מנת להפיק את המרב מומלץ למקד את החיפוש לאזורים רלבנטיים עבורכם, מאחר ששליחת קורות חיים למעסיקים שאליהם ממילא לא תוכלו להגיע פשוט לא תקדם אתכם, ואף תיצור עליכם עומס מיותר. לאחר מכן עליכם לבחור את היקף המשרה בה אתם מעוניינים, כגון מלאה או חלקית, ומשרות לאימהות, סטודנטים ומועמדים מעל גיל 45. גם כאן, מוטב למקד את החיפוש במשרות דרושים להייטק המתאימות לקריטריונים שלכם, מה שיקצר וייעל את התהליך.

 

בשלב הבא תתבקשו לציין את תחום העיסוק הכללי, כדוגמת ביוטכנולוגיה או אלקטרוניקה וחומרה, ובעקבות הבחירה תוכלו להמשיך לרובריקה הבאה של בחירת המקצוע הספציפי מאותו התחום. לבסוף, קיימת גם אפשרות לחיפוש חופשי, בו ניתן להקליד מילים כמו "אלגוריתמים" או "C++", מה שמאפשר לכם למצוא מודעות דרושים בהייטק מסוגים שונים בהתאם להכשרתכם המסוימת.

 

רשימת מודעות הדרושים

לאחר שתלחצו לעל כפתור "חפש" הירוק תופיע לפניכם רשימות מודעות דרושים להייטק, וזאת בהתאם לנתונים שציינתם בשלב הקודם. לצד כל משרה קיימת מצד ימין אפשרות לקבלת פרטים אודות דרישות המעסיק, כגון הכשרה וניסיון, על מנת שתוכלו לפנות למעסיקים מתאימים ולא תבזבזו זמן על פניות בלתי רלוונטיות.

כמו כן, בתחתית העמוד שנפתח ישנם כפתורים ירוקים לשליחת קורות חיים למשרה המבוקשת, או העברת מודעה מלוח דרושים הייטק לחבר שלכם. על מנת להשתמש בפונקציות הללו עליכם לסמן תחילה את הרובריקה הרבועה שמימין למשרה, ולאחר מכן ללחוץ על הכפתור הירוק. במידה שבחרתם לשלוח קורות חיים ייפתח מסך נוסף בו תתבקשו למלא מספר פרטים בסיסיים, לצרף את קורות החיים מהמחשב שלכם, ומומלץ גם להיעזר במקום המיועד להוספת מילים אישיות.

דרך אגב, במהלך החיפוש סביר תתקלו במשרות דרושים להייטק שלא בהכרח הכרתם לפני-כן, לכן אנו ממליצים לכם גם להיכנס לעמוד עבודה בהייטק ולקרוא אודות אותן משרות הייטק שחיפשתם. שם תוכלו למצוא פרטים כגון: אופי המשרה, מהות התפקיד וכדומה.

 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה
חבר צומחת רוצה להצטרף ?

חיפוש עבודה

אזורים
מקצוע
היקף משרה
דלג על Banners
Banners
חבר מביא חבר
עבור לתוכן העמוד