3 טיפים מנצחים לחיפוש עבודה באינטרנט

20/11/2014
Beshef, 19.3.04, Flickr
Beshef, 19.3.04, Flickr

אתרי האינטרנט השונים מאפשרים לנו כיום לקבל מידע בכל תחום שהוא בקלות רבה ובעיקר בהקלקה אחת מהירה. מי שמבלה את זמנו בחיפוש עבודה יוכל למצוא מגוון של מנועי חיפוש, קבוצות בפייסבוק וגם אתרי אינטרנט שונים, שיכולים לסייע לו במציאת העבודה הרלוונטית ומבלי שיצטרך לבזבז על כך זמן יקר.

 

אם אתם מחפשים עבודה, הנה 3 טיפים מנצחים שיעזרו לכם למצוא אותה:

 

חיפוש עבודה דרך אתרים ייעודיים

חיפוש עבודה הוא משימה מאתגרת, ולעיתים גם לא קלה. לא משנה באיזה תחום מחפשים עבודה, לא פשוט למצוא את המשרה המתאימה, זו שתציע את התנאים הטובים ביותר וגם תתמקד בתחום הרלוונטי למחפש. ובכל זאת, אתרי האינטרנט השונים, ובעיקר גם מנועי החיפוש עוזרים לנו לאתר לא מעט משרות בקלות רבה יותר מבעבר, ולהתמקד בתחום הרלוונטי לנו. מנוע החיפוש של חבר הון אנושי למשל מציע מגוון רחב של משרות בתחומים שונים, והוא מספק לגולש שמחפש עבודה כלי חיפוש ידידותיים מאד לצורך איתור המשרה המתאימה לו. השימוש באתרי אינטרנט ייעודיים הכוללים מנועי חיפוש למגוון משרות חוסך למחפש העבודה זמן יקר מאד ומהווה תחליף לפנייה באופן אישי לחברת השמה, לשיחת טלפון וגם לחיפוש מודעות דרושים בעיתונים.

 

הצטרפות לקבוצות בתחום זה בפייסבוק

הרשתות החברתיות, ובעיקר פייסבוק, מאפשרים לנו לקבל מידע רב וגם להיעזר בחברים קרובים או רחוקים. מי שמחפש עבודה יוכל למצוא היום קבוצות רבות בפייסבוק המתמקדות בפרסום משרות פנויות בתחומים שונים. אלו יכולות להיות קבוצות של חברות משאבי אנוש או קבוצות של פרטיים, שהחליטו לסייע לכל מי שמחפש עבודה למצוא את המשרה המתאימה לו. ההצטרפות לקבוצות אלו אפשרית לכל אחד והיא דרך מצוינת לאתר משרה רלוונטית וגם לדעת מי הכתובת שעומדת מאחוריה, או מי הכתובת שעומדת מאחורי פרסום המודעה: האם זו חברת השמה, אדם פרטי, עסק מסוים ועוד.

 

לצפייה בעמוד הפייסבוק של חבר הון אנושי – לחצו על הקישור!

 

שדרוג קורות החיים

חיפוש עבודה הוא גם הזדמנות מצוינת לשדרג את קורות החיים. קורות חיים שכתובים באופן נכון יכולים לעזור בהשגת המשרה הנחשקת וביצירת הרושם הנכון. הם גם יכולים לקדם את המועמד ולעזור לו לעמוד בתחרות הרבה על כל משרה ומשרה. כדי לעשות זאת כדאי לחפש חומר רלוונטי באתרים השונים, לרבות באתרי חיפוש משרה, המציעים קורות חיים לדוגמא שעל פיהם ניתן לכתוב את קורות החיים החדשים. אתרים אלה מציעים גם מבחר של טיפים וכלים לכתיבה נכונה, שנכתבו על ידי אנשי מקצוע המתמחים בתחום וגם כאלה שנכתבו על ידי בעלי תפקידים בחברות השמה.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה
חבר צומחת רוצה להצטרף ?

חיפוש עבודה

אזורים
מקצוע
היקף משרה
דלג על Banners
Banners
חבר מביא חבר
עבור לתוכן העמוד