דרושים נהגים - מהן המשרות השוות ביותר?

12/01/2015
Steven Tom, 17.9.05, Flickr
Steven Tom, 17.9.05, Flickr

האם גם אתם מחפשים במודעות דרושים נהגים אחר משרה עם שכר גבוה המתאימה לכישורים ולסוג רישיון הנהיגה שלכם? לפניכם שלוש משרות שוות ביותר!

דרושים נהגים בכל הארץ

חשוב לדעת כי נהגים דרושים למשרות רבות ומגוונות, בכל רחבי הארץ. חברות רבות במשק הישראלי זקוקות לנהגים באופן שוטף למגוון משרות, ביניהן נהג בוס, חלוקת סחורות ומטענים, משלוחים, מלגזנים, נהגי תובלה עד 12 טון או מעל 15 טון, נהגי מונית, נהגי הסעות ועוד. על מנת לאתר עבודה איכותית ומאתגרת ששכרה בצדה כדאי לחפש היטב בלוחות המודעות השונים ומומלץ לפנות לחברות השמה או חברות כוח אדם שמציעות מאגר משרות גדול ומגוון לנהגים, כדאי לדעת כי משרות בהן השכר גבוה מאוד ומשרות אטרקטיביות ומאתגרות אינן מופיעות לרוב בלוחות מודעות הדרושים באינטרנט. לכן, חיפוש עבודה ומציאת משרות נחשקות ושוות בתחום הנהיגה מחייב פניה גם לחברות השמה.

 

נהג בוס

נהג בוס זוכה לתנאים איכותיים ומדובר בעבודה מאתגרת, נוחה ומכניסה. כדאי לדעת כי למשרות דרושים נהגים אישיים יש קופצים רבים ולכן חשוב לעקוב אחרי הפרסומים ולפנות במהרה לחברה. כמו כן, חברות השמה יכולות להציע משרת נהג בוס מאחר והן בקשר עם חברות מובילות במשק הישראלי ותפקידן להתאים בין המועמד לחברה. נהג בוס מלווה את המעסיק או המנהל הבכיר לאורך כל היום, לעתים התפקיד כרוך בנסיעות רבות מחוץ לעיר ולכן מדובר בשעות ארוכות אך המשכורת מתגמלת בהתאם וזוכים לרוב להוצאות אש"ל, יש מקרים בהם רכבו של הבוס נותר צמוד לנהג לאחר שעות העבודה לשימושו הפרטי.

 

נהג לחלוקת סחורה

כל מי שמחפש בלוחות המודעות משרות מסוג דרושים נהגים לבטח נתקל במאות משרות לנהגי משלוחים וחלוקת סחורה. כדאי לדעת כי חברות רבות במשק זקוקות לנהגים בעלי רישיון ב' או רישיון ג' ובחברות רבות ניתן להשתלב בעבודה מאתגרת ומכניסה וליהנות מתנאים סוציאליים וממקום עבודה נוח ומתגמל. יש חברות משפחתיות הנמצאות בהרחבה וזקוקות לנהג שמתאים לאופיין המיוחד, ויכול לסייע לצוות מעבר לחלוקת הסחורה, ויש חברות גדולות המתמחות במשלוחים וחלוקה שמציעות מקום עבודה מסודר וקבוע לאורך זמן עם אפשרויות קידום.

נהג בחברה להשכרת רכב

אם אתם מחפשים סביבת עבודה צעירה כדאי לחפש עבודות כמו דרושים נהגים לחברה להשכרת רכב. חברות השכרה מציעות סביבת עבודה דינאמית עם כל התנאים הנדרשים וניתן ליהנות מהכנסה גבוהה ומעניין רב בעבודה. כמו כן, עם הזמן ניתן להתקדם למשרות בכירות יותר בחברה ולכן מדובר במשרה נחשקת שמתאימה גם לבעלי רישיון ב' בלבד.

גם אצלנו בחבר הון אנושי דרושים נהגים , להלן רשימת המשרות:

הדפסשלח לחברהוסף תגובה
סמן משרהמשרהמספר משרהאזורתאריך עידכון
סיווג משרה: בנקאות ושוק ההון
 פרטי המשרהמשרה פרונטאלית בבנק המאפשרת להתחיל קריירה בבנק!financeדרום18/5/2017
 פרטי המשרהמשרה פרונטאלית בבנק המאפשרת להתחיל קריירה בבנק!financeמרכז18/5/2017
 פרטי המשרהמשרה פרונטאלית בבנק המאפשרת להתחיל קריירה בבנק!financeצפון18/5/2017
 פרטי המשרהמשרה פרונטאלית בבנק המאפשרת להתחיל קריירה בבנק!financeשרון18/5/2017
 פרטי המשרהיש לך ניסון כטלר/ית? המשרה הזאת בול בשבילך!financeירושלים18/5/2017
 פרטי המשרהיש לך ניסון כטלר/ית? המשרה הזאת בול בשבילך!financeמרכז18/5/2017
 פרטי המשרהיש לך ניסון כטלר/ית? המשרה הזאת בול בשבילך!financeשרון18/5/2017
 פרטי המשרה*** קורס בנקאות בחינם!! ***bankerמרכז18/5/2017
סיווג משרה: שירות לקוחות
 פרטי המשרה*** קורס בנקאות בחינם!! ***bankerמרכז18/5/2017
סיווג משרה: בנקאות ושוק ההון
 פרטי המשרהבוא/י להיות בנקאי/ת טלפוני/ת בבנק מוביל בארץ!!!bankerירושלים18/5/2017
  1. 10 
  2. לעמוד הבא
  3.  [11-20]...[21-24]
חבר צומחת רוצה להצטרף ?

חיפוש עבודה

אזורים
מקצוע
היקף משרה
דלג על Banners
Banners
חבר מביא חבר
עבור לתוכן העמוד