חיפוש עבודה - טיפים קריטיים! [וידאו]

חיפוש עבודה הרבה פעמים עשוי להפוך למייאש. אל דאגה חברים, במאמר זה ניתן לכם כמה טיפים לחיפוש עבודה שישדרגו כל ראיון עבודה אליו תלכו. דניס ריצ'ארס מ- Howdini מראיינת את מגי מיסטל, מאמנת לחיפוש עבודה, קריירה וכל מה שביניהם.

חיפוש עבודה - טיפים לראיונות עבודה

  • חובה לחייך - חיוך מסתמך על הטכניקה לשידור מסרים פסיכולוגיים. אנשים, בדומה לחיות, נוהגים לחקות אנשים אחרים. חיוך מוביל לחיוך. כך נוכל לשדר למראיין שזה יותר שיחה מראיון עבודה. למעשה, אנחנו יוצרים את האווירה על ידי שידור החיוך אל המראיין.
  • חובה לשדר מסרים של קידמה - אם המראיין שואל אתכם, "מדוע אתם מעוניינים לעזוב את העבודה שלכם". התשובה הטובה ביותר היא לשדר למראיין שאתם במהלך חיפוש עבודה כי אתם רוצים להתקדם הלאה, לעבור לתפקיד יותר טוב, להמשך לצעד הבא בקריירה שלכם. חיפוש עבודה לאו דווקא מצביע על חסרון שלכם אלא על מצב שאותו אתם רוצים למנף.
  • חובה לשדר שליטה - אחת המכשלות העיקריות בהן אתם עשויים להיתקל היא הקביעה של המראיין - "אתם over qualified". בחיפוש עבודה, זה לא משפט נדיר. ייתכן שהוא מצביע על כך שהמראיין חושש שאתם תתפסו את מקומו של מישהו בכיר יותר (עם הכשרה נמוכה יותר או ללא הכשרה כלל), וייתכן שהמראיין חושש שאולי אתם עשויים בבוא היום לתפוס את מקומו. תשובה נכונה תהיה: "אם אני הייתי במקומך, הייתי ייתכן שהייתי חושב אותו דבר בדיוק. אמנם כעת אני מחפש מקום עבודה שבו אני לא אהיה זה שמנהל את העניינים." כך, אתם מרמזים על הורדת הילוך, ושאין שום חשש שתערערו את מקומו של אחר בחברה.

חיפוש עבודה בכלל וראיונות עבודה בפרט, הם אומנות בפני עצמה. אלו סיטואציות שצריך לדעת לצפות אותן אך גם אם אתם לא מצליחים לדמיין כל סיטואציה אפשרית - אל דאגה! מספיק לקחת בחשבון את התסריטים האפשריים ומשם לשחות עם הזרם. חבר הון אנושי מאחלת לכם בהצלחה במהלך חיפוש העבודה שלכם. להגשת קורות חיים גם ללא חיפוש של משרה ספציפים - לחצו כאן.

 

 

 

הדפסשלח לחבר
חבר צומחת רוצה להצטרף ?

חיפוש עבודה

אזורים
מקצוע
היקף משרה
דלג על Banners
Banners
חבר מביא חבר
עבור לתוכן העמוד