הפצת קורות חיים

אחרי שהשקעתם בכתיבת קורות החיים הגיע הזמן להפיץ אותם אך חשוב לעשות זאת נכון על מנת להגיע למשרות איכותיות המתאימות לכישורים שלכם. לעיתים חיפוש עבודה יכול להיות תהליך מייגע אם לא עוברים אותו עם הכלים הנכונים.

 

קורות חיים נועדו לשקף את הניסיון התעסוקתי והם מהווים את כרטיס הביקור שלכם בפני מעסיקים ויועצי השמה. חשוב להקפיד על כתיבת קורות חיים תמציתיים וענייניים על עמוד אחד ויש להדגיש את הניסיון המקצועי שרלוונטי למשרה. כאשר מפיצים את קורות החיים באינטרנט יש לכתוב בצורה תמציתית ועניינית בהתאם לעבודה בה מעוניינים מאחר ולעיתים לא יודעים להיכן יגיעו קורות החיים. 

 

הפצת קורות חיים ברשת

כיום ניתן למצוא ברשת האינטרנט מגוון רב של כלים להפצת קורות חיים. אולם כאשר אתם מפיצים את קורות החיים חשוב שתעשו זאת נכון. עם חבר הון אנושי, החברת ההשמה המובילה בישראל, הפצת קורות חיים נעשית בצורה מדוייקת וממוקדת, וזאת בשל העובדה שקורות חייכם מופצים רק למשרות הרלוונטיות אליכם בזכות הכישורים הספציפיים, הרקע התעסוקתי והניסיון שצברתם בתחום מסוים. הפצת קורות חיים דרך אתרים שלא מבצעים את הסינון הראשוני בהתאם להיכרות עם רובד התכונות והכישורים שלכם עשויה רק לגרום לכם לאבד זמן יקר בעקבות התמיינות למשרות שכלל לא מתאימות לצרכים ולמאפיינים הפרסונליים שלכם. הפצה של קורות החיים בצורה הזו מאפשרת חשיפה גבוהה ומגדילה את סיכויי ההצלחה למצוא מקום עבודה חדש שמותאם בדיוק לצרכים שלכם.

יועצי השמה

יש לציין כי חיפוש עבודה היא מלאכה ועבודה בפני עצמה וכך יש להתייחס לתהליך זה. למרות שעל פניו מועמדים לפעמים מנסים להקל על עצמם ולדלג על שלב הפגישה עם יועץ ההשמה, יש לזכור שמעבר להפצת קורות חיים ליועץ יש תפקיד משמעותי בדרך למציאת העבודה הנחשקת.

חשוב לזכור כי פניה ליועצי השמה מאפשרת להגדיל את הסיכוי למצוא עבודה ובתהליך ההשמה ניתן לקבל סיוע כמו סוגי משרות שעשויות להיות רלוונטיות עבורכם, קבלת טיפים לשיפור קורות החיים ואולי אף קבלת מסמך של קורות חיים לדוגמא. כמו כן, בראיון עם יועץ ההשמה ניתן לקבל עזרה מקצועית כדי לשפר את הסיכויים למצוא עבודה ולקבל הצעות רלוונטיות המתאימות לכישורים המיוחדים שלכם ובהתאם לדרישות הספציפיות שלכם. 

 

 

פניה ישירה לחברות 

ניתן לפנות באופן ישיר לחברות המפרסמות מודעות דרושים אך חשוב לציין כי חיפוש עבודה בדרך זו ארוך יותר. זאת בשל העובדה שחברות מובילות במשק הישראלי מטילות את משימת גיוס המועמדים על חברת השמה מקצועית במטרה לסייע להן לערוך את סינון ראשוני. לכן, חשוב בתהליך הפצת קורות החיים לפנות ישירות לחברת השמה מובילה שמכירה היטב את השוק ויודעת להתאים בין המועמד וכישוריו לחברת המגייסת עובדים. כאן כאמור אנחנו נכנסים לתמונה ונשמח לעזור בשלב המשמעותי הזה בחייכם, בדרך לעבודה הבאה שלכם.

הפצת קורות חיים ניתן גם לעשות ללא חיפוש משרה ספציפית ויועצת מטעמנו תיצור עימך קשר במידה וקורות החיים יתאימו למשרה קיימת.

  • חשוב לצרף קובץ קו"ח כדי שנוכל לספק לכם מענה ממוקד יותר

*
*
*
*
*
*
טען קובץ

חבר צומחת רוצה להצטרף ?

חיפוש עבודה

אזורים
מקצוע
היקף משרה
דלג על Banners
Banners
חבר מביא חבר
עבור לתוכן העמוד