מאמרים

עצות בכתיבת קורות חיים

4 עצות לכתיבת קורות חיים

קורות חיים הם אחד מהכלים הראשיים בארסנל חיפוש העבודה שלכם. דיברנו כאן בעבר מספר פעמים על כתיבת קורות חיים, והיום נוסיף עוד מספר טיפים קטנים שיעזרו לכם למצוא עבודה במהירות.
28/07/2014
חיפוש עבודה

חיפוש עבודה אידיאלית

השאלה איזו עבודה היא העבודה האידיאלית בעבורנו היא שאלה שאין לה תשובה אחת וכל אחד יימצא לה תשובה אחרת בהתאם לתכונות האופי וניסיון החיים שלו מעבודה או עבודות קודמת.
6/08/2014
חברת כוח אדם

חברות כוח אדם - הגדרה וסוגיות

מה ההגדרה של חברות כוח אדם? מה ההבדל בינן לחברות השמה? ואילו סוגיות מעורר הנושא של חברות כוח אדם?
21/09/2014
חיפוש עבודה בשנת 2014

חיפוש עבודה בשנת 2014

נכון להיום בשנת 2014, חיפוש עבודה מתבצע בתוך שוק דינאמי ומקצועי, גלובלי ומאוד תחרותי, השונה בתכלית מימים עברו. איך באמת תעברו בשלום תהליך של חיפוש עבודה בשנת 2014?
15/09/2014
חיפוש עבודה

על חיפוש עבודה, ראיון עבודה חשוב ושפת הגוף

הקריירה שלנו היא הבסיס האיתן ביותר ליציבות הכלכלית שלנו, והיכולת שלנו להתברג לעמדה הנכונה בתחום שלנו נשענת לפני הכול על התפקוד שלנו בראיון העבודה.
21/08/2014
דרושים היי טק

לוח דרושים הייטק

חברת ITR מעמידה לרשותכם לוח דרושים הייטק חכם ומתקדם, בו ניתן למצוא משרות רבות במגוון תחומים. ההיצע הנרחב והאיכותי שלנו מושג בזכות שיתופי פעולה הדוקים עם גופים וארגונים מובילים במשק, החל בסטרטאפים, דרך חברות מקומיות ובינלאומיות, ועד לקרנות הון סיכון.
חיפוש עבודה בדרך אל האושר

חיפוש עבודה בדרך אל האושר

המצב במשק ובשוק העבודה הישראלי דורש ממחפשי עבודה להשקיע מחשבה מרובה ומאמצים בדרך למשרה נחשקת. למעשה, בימינו חיפוש עבודה הינו תהליך מורכב שאינו מסתכם עוד בשליחת קורות חיים והמתנה לתשובה המיוחלת.
10/08/2014
העבודה המושלמת

העבודה המושלמת – איך למצוא מה מתאים לכם

העולם המודרני סובב סביב עבודה – אנחנו מגדירים ומתארים את עצמנו לפי העבודה שלנו, מבלים בה שמונה שעות ביום אם לא יותר, מתכננים את היום שלנו סביבה ומשקיעים בה את כל כולנו.
23/07/2014
על עבודה ועל שפת גוף

על עבודה ושפת גוף

לאחר שהתקבלתם לעבודת חלומותיכם, עבודה נוספת שיש לכם לעשות היא על שפת הגוף שלכם. הרבה חושבים שהתנהלות במקום העבודה היא שרירותית ושפת הגוף צריכה להיות הרבה יותר טבעית. אמנם, למען האמת במקום העבודה יש הרבה מאד כללים עליהם יש לשמור. במאמר זה יוצגו כמה עקרונות חשובים שיש לכבד.
21/07/2014
משרות זמניות

עבודה זמנית שתשתלם בעתיד

לביטוי עבודה זמנית בדרך כלל יש קונוטציה שלילית של עבודה שעובדים בה רק בתקופות שלפני לימודים, טיול גדול לחו"ל או כאשר אין שום בררה אחרת וזו העבודה היחידה שזמינה.

14/07/2014
על השמת בכירים ותכונות בינאישיות בעת חיפוש משרה

השמת בכירים - על תכונות בינאישיות בעת חיפוש משרה

כאשר אנשים אשר עבדו בעבר בתפקידים בכירים בחברות וארגונים ניגשים אל חברות השמה אשר מתמחות בתחום השמת בכירים, הרי שאותן חברות השמה צריכות לעמוד על טיבו של המועמד על סמך הכרויות קצרה איתו בלבד.
2/07/2014
עצות עבור כתיבת קורות חיים

עצות לכתיבת קורות חיים שיבליטו אתכם מעל השאר

רבים מתייחסים אל כתיבת קורות חיים כסוג של מטלה הכרחית שחייבים לבצע אותה בלית ברירה, ועל כן אין להתפלא כי קורות חיים רבים נכתבים כלאחר יד ונראים אפרוריים ומשעממים.
29/06/2014
4 טעויות שמומלץ להיזהר מהן בכתיבת קורות חיים

4 טעויות שמומלץ להיזהר מהן בכתיבת קורות חיים

דווקא מכיוון שרוב המעסיקים עדיין דורשים צירוף של קורות חיים מרובם המכריע של המועמדים, חשוב לדאוג לכך שהם יהיו ללא דופי, אפילו אם הם לא תמיד המדד העיקרי לקבלה לעבודה.
18/06/2014
שכנוע במהלך ראיון עבודה

טכניקות שכנוע שימושיות לראיון עבודה

כמעט כל מי שנכנס לשוק העבודה הישראלי והתנסה לפחות בריאיון עבודה אחד בחייו, בוודאי מכיר את אותה תחושה מרירה שמרגישים ברגע שמבינים שלמרות שיש לנו קורות חיים העומדים בדרישות, המעמד המלחיץ והמראיין הסמכותי הן מסוכות משמעותיות שיש לעבור.
17/06/2014
מה ההבדל בין עבודה בשיווק לבין עבודה במכירות?

מה ההבדל בין עבודה בשיווק לבין עבודה במכירות?

רבים נוטים לבלבל בין עבודה במכירות לבין עבודה בשיווק, ואכן ההבחנה בין שני התפקידים הללו אינה תמיד ברורה. לעומת זאת, כאשר ניגשים לראיון עבודה או לחברת השמה במטרה להתקבל למשרת שיווק או למשרת מכירות
16/06/2014
לנסח מודעה של דרושים

כיצד לנסח מודעת דרושים אפקטיבית?

למרות שבמקרים רבים, הביקוש בשוק העבודה של היום עדיין עולה על ההיצע, הרי שניסוח מודעת דרושים אפקטיבית תורם לא מעט לתהליך הגיוס כאמצעי סינון ראשוני אשר מבטיח כי רק המועמדים המתאימים ביותר למשרה ישלחו קורות חיים.
8/06/2014
חברת השמה מול חברת כוח אדם

חברת השמה מול חברת כוח אדם

אנשים רבים רואים בחברות כוח אדם וחברות השמה כשני גלגולים שונים של חברות המתווכות בין עובדים למעסיקים פוטנציאלים, כשהמונח "השמה" הוא למעשה ניסוח מודרני ומעודן יותר
28/05/2014
מה מייחד השמת בכירים

מה מייחד השמת בכירים ?

השמת בכירים נחשבת לטופ של הטופ של עולם ההשמה ולכן היא דורשת מקצועיות ברמה סופר גבוהה וקשרים מצוינים עם החברות המגייסות. כמו כן, השמת בכירים שונה מהשמה רגילה בכמה וכמה אופנים

15/05/2014
מודעות הדרושים

מודעות דרושים - משפטים שצריכים להדליק נורה אדומה

כל מי שבילה באתרי דרושים יותר מכמה שעות בוודאי כבר מכיר את הניסוח השבלוני והלעוס עד אימה של רובן המכריע של המודעות, וכל עוד אתם לא אנשי אשכולות או להטוטנים שיכולים לעבוד בעשרה מקצועות שונים, סביר להניח שבמהרה תתחילו לפהק ולנסות לדלות מתוך המודעות רק את הפרטים החשובים ביותר בדרך למודעה הבאה.

8/05/2014
גיוס עובדים חדשים

קשיים בתהליך גיוס עובדים חדשים

במקרים רבים גיוס של עובדים חדשים הינו משימה מורכבת ולא פשוטה, זאת מאחר שמדובר בהליך הנשען על גורמים רבים בארגון, וכרוך בהתמודדות עם אתגרים שונים.
4/05/2014
חבר צומחת רוצה להצטרף ?

חיפוש עבודה

אזורים
מקצוע
היקף משרה
דלג על Banners
Banners
חמ"ח
עבור לתוכן העמוד