איך למצוא עבודה? 6 טיפים למובטל הטרי

איך למצוא עבודה? 6 טיפים למובטל הטרי (הגדל)

אם הצטרפתם לאחרונה אל מעגל האבטלה, ואתם מעוניינים לצאת ממנו כמה שיותר מהר ולמצוא עבודה מתאימה, הנה כמה טיפים ורעיונות שיעזרו לכם לאתר משרות רבות ואף להגיע מוכנים אל ראיון העבודה, על מנת להגדיל את סיכוייכם להתקבל למשרה החדשה.

 

איך למצוא עבודה

  • היעזרו בלוחות מודעות דרושים: כדי להגדיל את מספר האפשרויות, חשוב לפנות אל כמה שיותר כתובות שונות, המציעות מקומות עבודה ותעסוקה. פנייה אל לוחות מודעות הדרושים, המתפרסמים באתרי האינטרנט השונים, תחשוף אתכם אל משרות עדכניות בתחומים רבים, ותאפשר לכם לאתר בקלות ובמהירות מגוון רחב מאד של אפשרויות.
  • פנו אל חברות השמה: דרך נוספת לאתר משרות, היא באמצעות פנייה ישירה אל חברות השמה. אנו בחבר הון אנושי מתמחים במשרות בתחום ההיי טק, בנקאות,שירות ומכירה, אדמיניסטרציה ועוד.
  • היעזרו ברשתות החברויות: הרשתות החברתיות הקיימות כיום משמשות ככלי מצוין לאיתור משרות במגוון תחומים. פרסמו בפייסבוק שלכם ובלינקדאין שאתם מחפשים עבודה חדשה או פנו אל חברים, הנמצאים ברשימת החברים שלכם, באופן ישיר.
  • בדקו מול חברים ומכרים: גם חברים קרובים ובני משפחה הם מקור טוב לאיתור משרה מתאימה. פנו אליהם ובדקו מולם אם מחפשים במקום העבודה שלהם עובדים חדשים, הם אם יודעים או שמעו על משרה פנויה וכל פרט אחר שיכול לעזור לכם במהלך החיפוש. בקשו מהם לבדוק מול חברים ומכרים אחרים ולשאול גם אותם אם ידוע להם על משרות פנויות.  

כיצד להתכונן לראיון העבודה

  • למדו מעט על מקום העבודה החדש: הכנה נכונה אל ראיון העבודה תגדיל את סיכוייכם להתקבל אל המשרה הרצויה. ולכן, לפני ההגעה אליו, למדו מעט על החברה עצמה, על המקום וגם על המשרה המיועדת. הגיעו מוכנים כמה שניתן עם מידע רלוונטי ועדכני.
  • היו כנים: כנות היא שם המשחק. גם אם אתם רוצים "להמציא את עצמכם מחדש", זהו לא המקום לעשות את זה ובעיקר – לא הרגע הנכון. היו אתם עצמכם והשתדלו לענות באופן הכנה ביותר על כל שאלה.

מומלץ לקרוא עוד על טיפים לכתיבת קורות חיים.

 

בהצלחה!

הדפסשלח לחברהוסף תגובה
חבר צומחת רוצה להצטרף ?

חיפוש עבודה

אזורים
מקצוע
היקף משרה
דלג על Banners
Banners
חבר מביא חבר
עבור לתוכן העמוד