מחפשים עבודה בפעם הראשונה?

פעם ראשונה שאתם מחפשים עבודה?
חבר הון אנושי מסייעת בפתרונות.

הדרכים העיקריות לחיפוש עבודה הן חיפוש עבודה בצורה עצמאית או חיפוש עבודה בעזרת חברת השמה/כוח אדם. לא משנה מה הדרך בה בחרתם לחפש עבודה הנה טיפ מרכזי שנועד להקל עליכם במציאת העבודה. העבודה המתאימה לכם.

אנו נוטים להימשך אחר עבודות שנראות "נוצצות" מבחינת השכר והתנאים שהן טומנות בחובן. הימשכות שכזו היא טבעית לחלוטין אך לעיתים פוגעת בשיקול הדעת ובסדר העדיפויות שלנו. כאשר אנו שרויים בתהליך של חיפוש עבודה או בתהליך בחירת משרה מסוימת חשוב שנכיר את הכישורים שלנו.
דרישות המשרה בה אתם חפצים צריכות להתאים לכישורים שלכם. גם אם המשרה "נוצצת" אין זה אומר שביחס לכישורים שלכם היא לא תשעמם אתכם וכידוע, שיעמום מוביל לעזיבת התפקיד לאחר תקופה קצרה. לכן השתדלו טרם החיפוש אחר עבודה- לבדוק את עצמכם! באילו כישורים ניחנתם, מהן המיומנויות שלכם ואילו עבודות אתם חושבים שתוכלו לבצע. אם רכשתם השכלה בתחום ההייטק,תוכלו למצוא עבודה בהייטק ובנישת הסטארט אפ, ואם אתם דוברים שפה נוספת ברמת שפת אם תוכלו לעבוד בתחום התרגום . דרגו אותם לפי סדר מהיכולות החזקות ביותר ליכולות הממוצעות שלכם וכך תוכלו לבצע בעצמכם את ההתאמה המקסימלית בין דרישות התפקיד לכישורים שלכם . כך תקבלו החלטה מושכלת בבחירת התפקיד.

לאחר שהחלטתם על כיוון לתחום בו אתם רוצים לעסוק , התחילו לחפש עבודה בכל דרך אפשרית; במודעות דרושים בעיתונות, באתרי האינטרנט השונים, באתרי האינטרנט של חברות כוח אדם/ חברות השמה, או אף בקרו בסניפים של חברות ההשמה והשאירו את קורות החיים שלכם.

חבר הון אנושי , חברת ההשמה המובילה, מעמידה לרשותכם יועצי ויועצות השמה שישמחו להיפגש איתכם לפגישת ייעוץ אישית ולעזור לכם להבין מה הם הכישורים הבולטים שלכם. בתום הפגישה היועצים יציעו לכם מגוון של משרות התואמות את כישוריכם.
התקשרו עוד היום לתיאום פגישה ליחידה הקרובה למקום מגוריכים
או בטלפון 1-700-702-100

ב-ה-צ-ל-ח-ה!
הדפסשלח לחברהוסף תגובה
חבר צומחת רוצה להצטרף ?

חיפוש עבודה

אזורים
מקצוע
היקף משרה
דלג על Banners
Banners
חבר מביא חבר
עבור לתוכן העמוד