מידע ומאמרים

לוח אירועים

כאן תוכלו למצוא הכל אודות אירועים המתקיימים בחברה, ימי עיון לחיפוש עבודה, כנסים מקצועיים בתחום העבודה. אנחנו לא רק עוזרים לכם בחיפוש עבודה אלא גם מאפשרים לכם להתעדכן בכל מה שחדש בתחום העבודה במשק הישראלי.

 

מאמרים

קורות חיים לדוגמא, טיפים לכתיבת קורות חיים, המלצות בעת חיפוש משרה, היערכות לראיון עבודה ועוד. מאמרים פרקטיים בכל תחום חיפוש העבודה, כוח אדם, השמה וכדומה.

 

סרטונים

תהיתם אי-פעם מה מונע מכם למצוע את עבודת חלומותיכם? חשבם בעבר על המחסומים במציאת עבודה? מרגישים במגיע לכם יותר מאשר לכל השאר? הנה, כמה סרטונים משעשעים ומצחיקים שיתנו לכם כמה טיפים טובים כיצד להתקבל לכל עבודה !

 

טבלאות שכר

טבלאות שכר הן דרך מצויינת לכל מחפש עבודה לזהות את נקודת ההתחלה שלו. טבלאות שכר מאפשרות לכם מצד אחד להבין מה השכר הבסיסי אותו תוכלו לבקש מהמעסיק, ומצד שני טבלאות שכר יכולות לספק עבורכם אינדיקציה לאן נושבות הרוחות במשק.

 

וידויה של רכזת השמה

היא זו שהתקשרה אליכם הבוקר להציע לכם עבודה. היא מי שיושבת מהצד השני, מראיינת אתכם, מטלפנת אליכם, מכינה אתכם לראיונות עבודה, מבשרת לכם שעברתם וגם מנחמת אתכם על כך שלא.

יומיום היא מאזינה לסיפורים ונתקלת בחוויות שרק אתם, מועמדים יקרים, יכולים לספק לה. עמוד וידויה של רכזת השמה הוא המקום שבו היא מחזירה לכם טובה גדולה. בעמוד תקבלו עצה חברית עם סיפור עסיסי, אז שבו בנחת, מתחילים!

 

מאמרים על חיפוש עבודה

חיפוש עבודה - סרטונים שכדאי לצפות!

אזור הסרטונים החדש יצייד אתכם בכל הכלים לקראת ראיון העבודה הבא שלכם, ובמהלך כל תהליך חיפוש העבודה!

טבלאות שכר

קורות חיים לדוגמא

מחפשים קורות חיים לדוגמא? מאמר זה כולל קורות חיים לדוגמא והסבר מדויק לגבי כל פרט ופרט, לפי יועצי ההשמה של חבר הון אנושי - חברת ההשמה המובילה בישראל.

הפצת קורות חיים

חבר צומחת רוצה להצטרף ?

חיפוש עבודה

אזורים
מקצוע
היקף משרה
דלג על Banners
Banners
חבר מביא חבר
עבור לתוכן העמוד