פרופיל חבר הון אנושי

המשק הישראלי והעולמי עבר הרבה במהלך 45 שנה,ולאורך כל הדרך "חבר הון אנושי" היתה שם.

"חבר הון אנושי" מלווה את כלל ענפי המשק באיתור, גיוס, אבחון והשמה של מגוון תחומים בכל המקצועות ובכל הדרגים המקצועיים כולל: עו"ד, שיווק, תוכנה, חומרה, אדמניסטרציה, שירות מכירה ועוד.

 

יועצי/ת ההשמה שלנו מראיינים/ת פרונטלית את כלל המועמדים, ומבצעים/ת התאמה בין דרישות המועמד וכישוריו לדרישות המועברות על ידי הלקוח. לחבר הון אנושי מאגר מועמדים ארצי רחב מאוד.

 

צוות הגיוס של חבר הון אנושי פועל על פי יחידות התמחות על פי תחומים, על מנת להבטיח כי כל לקוח ומועמד יקבל התייחסות מקצועית ואיכותית בהתאם לתחום אליו שייך בין התחומים : משפטים, כלכלה, שיווק, מכירות , שירות לקוחות, משאבי אנוש, טכנולוגיות וכדומה. בראש כל יחידה עומד מנהל תחום המכיר היטב את מגוון המקצועות והדרגים בהתמחות עליה הוא אמון וכן מכיר היטב מגמות , שינויים מקצועיים בתחום, שולטים בשפה המקצועית של התחום, ועוד. כל זאת על מנת להבטיח שירות מקצועי ואיכותי לכלל לקוחותינו.

 

איזורי הפעילות של חבר הון אנושי פזורים ב 24 איזורי פעילות ויחידות התמחות בכל רחבי הארץ וכולם מקושרים במערכת ניהול, מיון וגיוס מועמדים ארצית המאפשרת קיומו של מאגר נרחב וגדול של מועמדים. המערכת פותחה במיוחד על פי צרכי החברה ולקוחותיה, ומאפשרת עידכונים On line , ומענה מהיר לגיוסים גדולים ברמה הארצית.

 

פעילות מיוחדת לאיתור מצטיינים מתרחשת באופן שוטף בקמפוסים של המוסדות האקדמיים השונים בארץ. כדי לאפשר לנו לצוד עבורך את ה"כוכבים" העתידיים, לפני שמישהו אחר צד אותם.

 

ייעוץ מקצועי אישי

יועצי/ות חבר הון אנושי מלווים/ת את המעסיק הפוטנציאלי ואת המועמדים בתהליך הגיוס, מרגע קבלת ההזמנה מהלקוח ועד לביצוע ההשמה ובקרת הצלחתה 

 

התמקצעות

 

יועצי/ות ההשמה שלנו עוברים/ות הדרכות והכשרות באופן שוטף, כל אלו מקנות להם/ן היכרות מעמיקה ומקצועית עם עולם הגיוס ככלל ועולמות התוכן המקצועיים בהם הם/הן מתמחים/ות בפרט.

 

חבר הון אנושי היא חברה בקבוצת חבר חברות נוספות בקבוצה :

  • חבר המתרגמים -חברת התרגום הגדולה והמובילה בישראל
  • חבר הקלטה ותמלול - מספקת שירותי הקלטה ותמלול
  • חבר ITR- חברת השמה למהנדסים בהייטק

באתר זה תוכלו למצוא הצעות עבודה מגוונות, וכן את אנשי הקשר שלכם בחבר.

הנהלת החברה. בן יהודה 1 תל אביב. טלפון 03-5190700 hever@hever.co.il

 

 

 

 

חבר צומחת רוצה להצטרף ?

חיפוש עבודה

אזורים
מקצוע
היקף משרה
דלג על Banners
Banners
חבר מביא חבר
עבור לתוכן העמוד