חבר הון אנושי למען הקהילה

לנו בחבר הון אנושי חשוב לתרום בחזרה לקהילה על מנת להרחיב את מעגלי השפע והנתינה. לכן בחרנו להתמקד בשני פרויקטים חשובים שמאפשרים לנו לעשות בדיוק את זה.

התכנית לקידום ולשילוב בתעסוקה

התכנית לקידום ולשילוב בתעסוקה

התכנית היא תוצר של שיתוף פעולה מאוד מיוחד בין קבוצת חבר לארגון "בעצמי" הפועלת לקידום ולשילוב בתעסוקה של אוכלוסיות מעוטות-הזדמנויות.

המומחיות שלנו בהון אנושי והיכרותנו העמוקה את שוק העבודה תאפשר לנו לסייע לבוגרי הארגון לקבל הזדמנות לבחור כיצד להשתלב בשוק העבודה. במסגרת שיתוף הפעולה נחבר בין בוגרי 'בעצמי', כוח אדם מקצועי ומחויב, לבין חברות מגייסות שמעוניינות לקדם אצלן בארגון העסקה מגוונת ומכילה ולחרוט על דגלן ערכים של קבלה ופתיחות. במקביל, עובדי קבוצת חבר ילוו את משתתפי הפרויקט כמנטורים בתהליכים מקצועיים ואישיים, בקונסטלציה של ייעוץ אישי ושל סדנאות קבוצתיות.

אנחנו רואים זאת כזכות גדולה להוביל פרויקט מסוג זה, שמביא עמו פוטנציאל עצום ליצירת ערך משותף הן לארגון, הן לקהילה והן לנו, כקבוצה וכאינדיבידואל.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לשירי וייס: shirik@hever.co.il

המלגה על שם

המלגה על שם "יוחנן גולדמן"

המלגה על שם יוחנן גולדמן מוענקת מדי שנה לסטודנטים מצטיינים לתואר שני בלימודי בלשנות ומסייעת להם להתרכז בלימודים ולא (רק) בפרנסה. המלגה אפילו מאפשרת לסטודנטים להתנדב בעצמם, מה שיוצר שרשרת נתינה מרגשת:

"המלגה ע"ש יוחנן גולדמן מסייעת לנו גם בפעילות מחוץ לגבולות הקמפוס. יחד עם כמה שותפים נוספים מהחוג לבלשנות, ייסדנו עמותה בשם 'מפתחות' שמטרתה ללמד בלשנות בבתי ספר הנמצאים בפריפריה הכלכלית-חברתית… זוהי השנה הראשונה לפרויקט וכולנו מקווים להרחיבו בהמשך. אין ספק שהמלגות שהענקתם לנו מאפשרות לנו גם לתרום לקהילה".

(מתוך מכתב התודה של הזוכות במלגה: נעה באסל, שיא ברבי ויעל פירר)

"אני מודה לך מקרב לב על תרומתך הנדיבה ומברכת את רוחב לבך. תרומה זו מחזקת מאוד את ידי ונותנת לי אפשרות ומוטיבציה אדירה להגשים את לימודיי. אני משקיעה את רוב משאבי כדי לסיים את הבחינות בהצטיינות רבה. כאות תודה, אני מבטיחה להצליח ולהשתמש בהזדמנות זו שניתנה לי כדי להגיע להישגים גבוהים ולממש את הפוטנציאל הטמון בי".

(מתוך מכתב התודה של הזוכה במלגה יאנינה)

"אני מקווה שיעלה בידי לגמול לך על טוב לבך באמצעות השקעה בלתי-נלאית שתניב את פירותיה בסוף לימודי התואר השני".

(מתוך מכתב התודה של הזוכה במלגה נתנאל)

פרויקט

פרויקט "ניצוצות של תקווה"

פרוייקט מבית האגודה למלחמה בסרטן

מטרתו של הפרויקט המבורך הזה היא לאפשר לילדים חולי סרטן להישאר מעודכנים בחומר הלימודי, במקביל לטיפול ולהתמודדות עם המחלה. במסגרת הפעילות, מעמידה האגודה למען הסרטן לרשות כל ילד המעוניין בכך, חונך שמסייע בהשלמת החומר שנלמד בבית הספר.

מתוך הערכה עצומה לילדים ומשפחותיהם שנאלצים להתמודד עם סיטואציה כה מורכבת ובהתבסס על אהבת הספר והלימוד של עליזה ויוחנן גולדמן (ז"ל), בחרנו אנחנו להצטרף אל הפרויקט ולתמוך בו:

"מאחר והאגודה אינה מקבלת כל מימון מתקציב משרד ממשלתי כלשהו, תרומתכם הינה הבסיס שבלעדיו פעילויות חיוניות אינן יכולות לצאת אל הפועל… עשרות רבות של ילדים חולי סרטן ומשפחותיהם חייבים חלק ניכר מרגעי האור ומניצוצות התקווה במאבקם הקשה והממושך במחלה לידידים נאמנים כמוכם".

(מתוך: מכתב התודה מאת שאול בר-זאב, מנהל פרויקט "ניצוץ של תקווה")

הגשת מועמדות

    צרף קורות חיים
    לשיתוף המשרה