ניהול פרויקטים ומיקור חוץ

בחבר מערך רחב של פתרונות אסטרטגים לשוק העבודה המשתנה

לרבות ניהול מרכזי גיוס לארגונים במגוון תחומים, ניהול ותפעול פרויקטים לוגיסטיים עתירי הון אנושי המעניקים לארגון גמישות תפעולית ויכולת להוציא פרויקטים מורכבים למיקור חוץ מלא, שירותים מנוהלים ארוכי טווח בתחומי אדמיניסטרציה, הנהלת חשבונות וחשבות שכר ועוד.

אנחנו מציעים שירות מנוהל הכולל מחויבות לתהליך עבודה אפקטיבי ותוצרים מקצועיים, לצד גמישות והתאמה לצורך הספציפי של הארגון.


לפרטים נוספים ניתן לפנות לענת סבן: anats@hever.co.il

לאור הצורך במיתוג הבנק כמעסיק דיגיטלי וחדשני בתהליכי המיון והגיוס ובמטרה לשפר את חויית המועמד,

מזה כשנתיים אנו משלבים בתהליך המיון כלי דיגיטלי של ראיון מרוחק.

עד כה נערכו מאות ראיונות מצולמים למגוון משרות פתוחות, צפינו במועמדים ונחשפנו אליהם באופן יעיל וגמיש, תוך סינון המתאימים ביותר.

המשובים שמתקבלים הן ממועמדים והן ממנהלים מגייסים לצד חסכון בזמן ומשאבים יוצרים באז ארגוני.

שיתוף הפעולה וההתאמות שנעשות בהתאם לדרישותינו מאפשרות לנו התנהלות יעילה וחסכון משמעותי במשאבים.
לאור הצורך במיתוג הבנק כמעסיק דיגיטלי וחדשני בתהליכי המיון והגיוס ובמטרה לשפר את חויית המועמד, מזה כשנתיים אנו משלבים בתהליך המיון כלי דיגיטלי של ראיון מרוחק. עד כה נערכו מאות ראיונות מצולמים למגוון משרות פתוחות, צפינו במועמדים ונחשפנו אליהם באופן יעיל וגמיש, תוך סינון המתאימים ביותר. המשובים שמתקבלים הן ממועמדים והן ממנהלים מגייסים לצד חסכון בזמן ומשאבים יוצרים באז ארגוני. שיתוף הפעולה וההתאמות שנעשות בהתאם לדרישותינו מאפשרות לנו התנהלות יעילה וחסכון משמעותי במשאבים.
לאחר מעל שנתיים של הטמעת המוצר אני יכולה להעיד כי הוא מסייע בתהליכי הסינון ואבחון המועמדים בשלב ראשוני של התהליך.

 המוצר פשוט, נוח לשימוש ומייצר חווית משתמש הן עבור המועמד באופן כזה שמאפשר לו להביע את עצמו באמצעות הכלי בכל זמן ובכל מקום שנוח לו

 והן עבור המנהלים המגייסים המקבלים את הראיונות המצולמים וחופשיים לצפות בראיונות בכל זמן שבחרו, כמו כן לקבל רושם על המועמד ולאבחן את יכולותיו.

 המנהלים בטבע אהבו מאוד את הכלי ובקשו לחזור ולהשתמש בו בתהליכי הגיוס,

 יכולת סינון המועמדים השתפרה ומשפך הגיוס הצטמצם במשרות בהן בחרנו להשתמש בכלי.
לאחר מעל שנתיים של הטמעת המוצר אני יכולה להעיד כי הוא מסייע בתהליכי הסינון ואבחון המועמדים בשלב ראשוני של התהליך. המוצר פשוט, נוח לשימוש ומייצר חווית משתמש הן עבור המועמד באופן כזה שמאפשר לו להביע את עצמו באמצעות הכלי בכל זמן ובכל מקום שנוח לו והן עבור המנהלים המגייסים המקבלים את הראיונות המצולמים וחופשיים לצפות בראיונות בכל זמן שבחרו, כמו כן לקבל רושם על המועמד ולאבחן את יכולותיו. המנהלים בטבע אהבו מאוד את הכלי ובקשו לחזור ולהשתמש בו בתהליכי הגיוס, יכולת סינון המועמדים השתפרה ומשפך הגיוס הצטמצם במשרות בהן בחרנו להשתמש בכלי.

בלוג HR

 • מוציאים אתכם לחופש
  מוציאים אתכם לחופש

    חג החירות גם אתם מתרגשים מרוח האביב שמביאה את פסח ומרגישים את החגיגיות וההתחדשות שבאוויר? לא סתם חודש ניסן היה פעם החודש הראשון של השנה – האביב שבחוץ...

 • מתכון לאושר, בכל שפה ושפה
  מתכון לאושר, בכל שפה ושפה

  עם יד על הלב, מה יעשה אתכם מאושרים? זכייה בלוטו, פרסום וסלבריטאות או אולי פנסיה מוקדמת? למרות שרוב האנשים בטוחים שמה שחסר להם בחיים בשביל אושר אינסופי הוא כסף...