התמחויות הגיוס שלנו

מעצבים את הפתרון המתאים ביותר עבורך

התמחויות הגיוס שלנו

ברוכים הבאים ונעים מאוד להכיר! אנחנו חבר הן אנושי ואנחנו מאמינים שהכל, אבל הכל אנשים. לכן אנחנו מתייחסים קודם כל לבני אדם, לא משנה אם הם מועמדים שמחפשים משרה חדשה ומרגשת, או מגייסים.
אז במה אנחנו טובים?
ההתמחויות שלנו מתפרשות על פני תחומי ליבה רבים וחשובים: אדמיניסטרציה; כספים וכלכלה; תפעול, רכש, לוגיסטיקה והנדסה; שירות, מכירה ובנקאות; ביטוח ושוק ההון; משאבי אנוש; בכירים; דיגיטל וחדשנות.
חשוב לנו לספר לכם שאנחנו מקפידים לתת מענה לכל עובד בכל שלב בקריירה, מתחילים ובכירים כאחד. תהליך העבודה אתנו פשוט ונוח ואנחנו מקפידים לוודא במהלכו שאתם זוכים למענה האיכותי ביותר של מיטב המומחים בתחום.
בין אם אתם מגייסים ובין אם אתם מועמדים שמחפשים אתגר חדש – שנות הניסיון הרבות שלנו מבטיחות שנדע לעבוד גם איתכם בצורה מיטבית ומקצועית, כי אנחנו בחבר הון אנושי מתמחים באנשים, מאמינים באנשים ובעיקר: מדברים אנושית.

בלוג HR

חידושים ואנשים: מנהלי משאבי אנוש ו/או מגייסים? כאן תמצאו את כל מה שרציתם לדעת - ולא העזתם לשאול

  • מוציאים אתכם לחופש
    מוציאים אתכם לחופש

      חג החירות גם אתם מתרגשים מרוח האביב שמביאה את פסח ומרגישים את החגיגיות וההתחדשות שבאוויר? לא סתם חודש ניסן היה פעם החודש הראשון של השנה – האביב שבחוץ...

  • מתכון לאושר, בכל שפה ושפה
    מתכון לאושר, בכל שפה ושפה

    עם יד על הלב, מה יעשה אתכם מאושרים? זכייה בלוטו, פרסום וסלבריטאות או אולי פנסיה מוקדמת? למרות שרוב האנשים בטוחים שמה שחסר להם בחיים בשביל אושר אינסופי הוא כסף...

מחפש עבודה כרגע? יש לך חבר שמחפש עבודה?
צור עמנו קשר או התקשר
1-700-702-100