השמה בתחומי דיגיטל וחדשנות

מלווים אתכם היום אל מקצועות המחר

מתמחים במקצועות הדיגיטל והחדשנות

עד לפני כעשור כמעט כל אמא חלמה על ילדים שיבחרו להיות רופאים או עורכי דין. מאז זרמו לא מעט מים בנהר הטכנולוגיה; העולם הפך למחובר, דיגיטלי וקטן, כולנו מוקפים במכשירים חכמים שמדביקים אותנו למסך והקדמה הטכנולוגית הצמיחה שורה של מקצועות שפשוט לא היו קיימים לפני כן.
אילו מקצועות למשל?
הרשימה החלקית כוללת מנהלי מדיה חברתית, מנהלי פרסום דיגיטלי, קנייני מדיה, מנהלי קמפיינים, מנהלי תוכן דיגיטלי, אדריכלי תוכנה, בוני אפליקציות, בוני אתרים, אנשי SEO, אנשי UX/UI ועוד ועוד.
את הניסיון העצום שלנו זיקקנו לכדי מומחיות ולכן, למרות שאנחנו בסביבה כבר 60 שנה, מעולם לא הפסקנו להתחדש ומעולם לא הורדנו את האצבע מדופק הטכנולוגיה.
מבחינתנו, זו אחת התכונות שאנחנו גאים בה במיוחד: היכולת לא רק להישאר מחוברים לחידושים הטכנולוגיים, אלא לצפות אותם ואת הצרכים העתידיים שיביאו איתם לשוק התעסוקה, צעד אחד לפני כולם. במילים אחרות: כבר היום אנחנו מזהים את המקצועות החדשים שבקרוב כולם ידברו עליהם ונערכים לקראת הדרישות שהם יביאו מצדו של שוק התעסוקה.
חטיבת הדיגיטל והחדשנות שלנו, מתמחה בחיבור עובדים שעוסקים במקצועות חדשים ומרגשים עם חברות וארגונים שזקוקים להם.
אנחנו דואגים לאתר את עובדי הדיגיטל והחדשנות המוכשרים והמבטיחים ביותר ולחבר אותם עם החברות המובילות בשוק, בין אם מדובר בחברות הייטק, משרדי פרסום וחברות מדיה, סטארט-אפים או ארגונים עסקיים.
לא משנה אם אתם מגייסים שמחפשים את העובדים הכי טובים בשוק, או מועמדים שמחפשים את המשרות הכי מרגשות בתחום, אנחנו מבטיחים להעניק לכם את השירות והמענה הטובים ביותר בישראל, כי אנחנו בחבר הון אנושי מתמחים באנשים, מאמינים בטכנולוגיה ובעיקר – מדברים אנושית.

דיגיטל | מרכז | 23.08.2017

להובלת פעילות השיווק ותקשורת שיווקית בחברה גלובלית בתחום האלקטרוניקה דרוש/ה מנהל/ת שיווק מנוסה בתחום.

התפקיד יתאים גם למהנדסים בעלי ניסיון בתחום השיווק/מכירות המעוניינים לעשות הסבה לתחום השיווק והמרקום.

אנגלית ברמה גבוהה – חובה!

במסגרת התפקיד:

 • אחריות על איסוף מידע על שווקים ופעילויות לקוחות החברה בישראל ועל ניהול מאגר הלקוחות
 • קשר עם מנהלי שיווק ומוצר בחו"ל
 • פרסום בעיתונות ובאינטרנט וקשר עם גורמי המדיה
 • ביצוע  סמינרים ללקוחות החברה
 • תואר אקדמאי רלוונטי.
 • רקע טכני באלקטרוניקה – חובה!
 • מס' שנות ניסיון בתפקיד דומה.
 • יכולת ניהולית ועבודת צוות.
 • אנגלית ברמה גבוהה-חובה.
דיגיטל | איש/ת אדמיניסטרציה | שרון | משרה מלאה | 23.08.2017

במסגרת התפקיד: 

טיפול בכנסים, הצגת פליירים, עזרה בכל מה שקשור לשיווק, קשר עם לקוחות, קשר עם חו"ל

ימים א-ה  08:00-17:00

דרישות

אנגלית ברמה גבוהה מאוד, כשפת אם- חובה!!

תואר- עדיפות!

ניסיון בתחום- יתרון משמעותי

השנים הרבות שאני עובד עם החברה, הן ההוכחה הטובה ביותר לכך כי חבר הון אנושי הינה גוף מקצועי לעילא ועילה המספק שירות יעיל ומהיר לשביעות רצון הלקוח.
השנים הרבות שאני עובד עם החברה, הן ההוכחה הטובה ביותר לכך כי חבר הון אנושי הינה גוף מקצועי לעילא ועילה המספק שירות יעיל ומהיר לשביעות רצון הלקוח.
אנחנו נעזרים בשירות של חבר הון אנושי כבר שנים רבות לטובת העסקת עובדים בתחום התוכנה ולאורך כל השנים קיבלנו מצוות העובדים שירות מקצועי, אדיב ומסור.
אנחנו נעזרים בשירות של חבר הון אנושי כבר שנים רבות לטובת העסקת עובדים בתחום התוכנה ולאורך כל השנים קיבלנו מצוות העובדים שירות מקצועי, אדיב ומסור.
אנחנו נעזרים בחבר הון אנושי לטובת העסקת עובדים בתחומי אדמיניסטרציה זמנית, עובדי מחשוב ועובדי ייצור. 
חבר גילו תמיד נכונות להיענות לבקשותיי, תוך הבנת הצרכים הארגוניים של החברה במקצועיות וביסודיות רבה. חשתי, כי המטרה למלא אחר דרישותינו והמענה לעובדינו עומדת תמיד לנגד עיניהם, תוך ממשק עבודה הדוק, נעים ואישי.
אנחנו נעזרים בחבר הון אנושי לטובת העסקת עובדים בתחומי אדמיניסטרציה זמנית, עובדי מחשוב ועובדי ייצור. חבר גילו תמיד נכונות להיענות לבקשותיי, תוך הבנת הצרכים הארגוניים של החברה במקצועיות וביסודיות רבה. חשתי, כי המטרה למלא אחר דרישותינו והמענה לעובדינו עומדת תמיד לנגד עיניהם, תוך ממשק עבודה הדוק, נעים ואישי.

בלוג קריירה

כל הדברים שחשוב שתדעו במהלך הקריירה, מהמשרה הראשונה ועד הפנסיה

 • כיצד מוצאים עבודה ללא ניסיון?
  כיצד מוצאים עבודה ללא ניסיון?

  מציאת עבודה חדשה היא משימה מורכבת ומלחיצה עבור כולם. עבור מי שמחפש עבודה ללא כל ניסיון קודם, זו לפעמים עשויה להראות כמשימה מייאשת. אז אם אתם מחפשים עבודה ראשונה אחרי...

 • על עבודה ושפת גוף
  על עבודה ושפת גוף

  על עבודה ושפת גוף ההתנהלות במקום העבודה היא דבר מורכב, שיכול להשפיע רבות על אופי הקשרים שניצור ועל האווירה במשרד, לכן חשוב לשים לב לאיך אנחנו מתנהלים ומה הגוף...

מחפש עבודה כרגע? יש לך חבר שמחפש עבודה?
צור עמנו קשר או התקשר 1-700-702-100