לא על המלצרות לבדה: משרות סטודנטים שכדאי לכם להכיר

לא על המלצרות לבדה: משרות סטודנטים שכדאי לכם להכיר

במציאות של היום, רב הסטונדטים נאלצים לעבוד במקביל ללימודיהם. מקומות עבודה רבים רואים בכך הזדמנות מצוינת לגיוס עובדים לעבודה במשמרות ומציעים מגוון משרות סטודנטים המאופיינות בגמישות רבה. אם גם אתם סטודנטים ומתלבטים מה עוד אפשר לעשות מלבד למלצר או לברמן, הרעיונות הבאים עשויים לסייע לכם להחליט:

חנויות נוחות

עובדי דלפק בחנויות נוחות, כמו אלו המוכרות לכם מתחנות הדלק למשל, נהנים ממשמרות גמישות מאוד הכוללות אפשרות לעבוד גם בלילות ובסופי השבוע. לבעלי מערכת לימודים עמוסה וצפופה, זהו יכול להיות פיתרון אטרקטיבי במיוחד. חנויות נוחות רבות מאפשרות לעובדיהן לקבל טיפים מלקוחות – מה שמאפשר להעלות את השכר בצורה יפה. בנוסף, סביר להניח שישנן כמה וכמה חנויות נוחות בסמוך למקום מגוריכם מה שמאפשר עבודה לסטודנטים המחפשים קירבה לבית. החיסרון – מדובר בעבודה קשה, פיזית, על הרגליים.

רשתות אופנה

אם תסתובבו בקניונים, וודאי תבחינו כי רשתות אופנה ורשתות קמעונאיות רבות מפרסמות שלט גדול ״דרושים סטודנטים לעבודה במשמרות״. אין פלא כי בתי אופנה נחשבים למשרות סטודנטים אולטימטיביות כיוון והם מתנהלים באווירה צעירה ודינאמית, ובמקרים המתאימים מקדמים ומכשירים את עובדיהם להיות מנהלי משמרת וסניפים. מלבד פוטנציאל הקידום תיהנו גם מהנחות ברכישת מוצרי הרשת. ההכשרה לתפקידים מעין אלו נחשבת קצרה ואינה מצריכה קורסים מיוחדים. החיסרון – לעתים ישנה דרישה לעבוד בסופי שבוע, וכן העבודה מצריכה הרבה עמידה על הרגליים, תודעת שירות גבוהה וסבלנות רבה ללקוחות.

מוקדי שירות ומכירה

משרות סטודנטים במוקדי שירות ומכירה (טלפוניים או פרונטאליים) טומנות בחובן יתרונות רבים – ראשית, הן מאפשרות גמישות בלו״ז ובתנאים טובים למדי הכוללים משכורת בסיס, עמלות ובונוסים על מכירות ותנאי רווחה. לעתים, ישנו בונוס גם על התמדה לאורך פרק זמן מסוים הנקבע מראש. בנוסף, זוהי הזדמנות פז לסטודנטים המעוניינים להשתלב בחברות מובילות במשק במגוון רחב של תחומים – ביטוח, אשראי, בנקאות, תקשורת וכן הלאה. פוטנציאל ההתקדמות בתוך החברה הינו גדול למשקיענים מבינכם, ועל הדרך גם תצברו לא מעט ניסיון.

שיעורים פרטיים

הוראה והדרכה נחשבות לתחום אידיאלי למשרות סטודנטים, שכן הצורך בשיעורים פרטיים במגוון רחב של תחומים רק הולך וגובר עם השנים. נוסף על כך, גם מכוני פסיכומטרי ומכונים ללימוד אנגלית מציעים משרות סטודנטים מסודרות, נוחות ומתגמלות בתחום ההוראה וההדרכה. היתרונות הם גמישות מירבית, שכר שעתי גבוה במיוחד ועבודה באזור נוח לסטודנט ועל פי בחירתו.

כאשר אתם מחפשות משרות סטודנטים במהלך הלימודים, קל להיתקל בקושי למצוא תחום מעניין. אך לוחות הדרושים המקוונים, וביניהם לוח הדרושים של חבר הון אנושי, יספקו לכם מענה איכותי, מהיר ויעיל למציאת עבודה במגוון רחב של תחומים. הכלים השונים לחיפוש עבודה אונליין יחשפו בפניכם עולם ומלואו המאפשר לכם למצוא משרה זמנית מתאימה לכם, בתנאים