ברוכים הבאים למחר: הכירו את המערכת שתעזור לכם למגנט טאלנטים לארגון

ברוכים הבאים למחר: הכירו את המערכת שתעזור לכם למגנט טאלנטים לארגון

אם עד היום משקפי מציאות מדומה (Virtual Reality) נראו ונשמעו כמו גימיק נחמד לגיימרים, פיתוח ישראלי חדשני מוכיח שהטכנולוגיה יכולה לשנות אפילו את הדרך בה עובדים נשכרים לעבודה. בואו להכיר את המערכת שתעזור לכם למגנט כישרונות לארגון וגם תחסוך לו המון זמן וכסף.

כל מי שחיפש עבודה בשנים האחרונות, מכיר היטב את החוויות הפחות נעימות שתהליך החיפוש טומן בחובו. בין אם מדובר במבחני הערכה במרכזי מיון, שורה בלתי נגמרת של ראיונות פרונטליים או במבחני בית ארוכים – אין ספק שהחוויה, במקרה הטוב, מיושנת ובמקרה הפחות טוב, מטרטרת ממש.

המרדף התחרותי אחר הטאלנטים בשוק, מחייב את המעסיקים להשאיר רושם ראשוני חיובי ומסקרן כבר מההתחלה. אם פעם משרדים מעוצבים היו מספיקים כדי לגרום למועמד להרגיש שהוא רוצה להצטרף לחברה, היום כבר מדובר בסטנדרט שקיים ברוב הארגונים.
אז מה בכל זאת אפשר לעשות כדי לאפשר למועמד להרגיש שהוא מתמיין לקרם דה-לה קרם של החברות? התשובה פשוטה ומתחילה כבר בשלבי המיון והאבחון.

משנים את כללי המשחק

עד לא מזמן, הפרדיגמה היתה די קבועה; מועמד שולח קורות חיים, עובר ראיון טלפוני ואז מזומן לסדרה של מבחני הערכה וראיונות פרונטליים. אבל מה אם במקום לעבור מיליון ימי הערכה וראיונות, אפשר היה לסגור הכל ביום אחד בלבד ואפילו לדאוג שהיום הזה יהיה חוויתי ממש? לשמחתנו, סטרטאפ ישראלי בשם Actiview מבית חבר הון אנושי – לקח את השאלות האלו ברצינות. לאחר שנים רבות של עבודת מחקר ופיתוח הוצגה התשובה: מערכת ה-Assense, הנטענת על גבי משקפי מציאות מדומה ובאמצעות טכנולוגיה פורצת דרך, מדע וחווית משתמש – משנה את כללי המשחק.

איך זה עובד בפועל? פשוט מאוד: במקום להגיע למרכז הערכה, המועמדים מגיעים אל הארגון, מרכיבים את משקפי המציאות המדומה ויוצאים לדרך. בתוך המשקפיים מוקרנים מגוון סימולציות ומשחקונים שנבחרו מראש ומסוגלים לנבא בדיוק מפתיע את התאמתם לתפקיד, לצוות ולארגון אליהם הם מתמיינים.

כל זה נעשה בהתבסס על יכולות בינה מלאכותית ולמידה עמוקה, מעקב אחר תנועות הגוף של המועמדים ושקלול כלל המידע שנאסף עליהם. בסופו של התהליך, מספקת המערכת פרופיל הערכת מועמד מדויק ומבוסס נתונים המאפשר למעסיק לבחור את מי שהכי מתאימים לתפקיד.
מצד המועמדים, מדובר בהליך מיון חוויתי ופורץ דרך, לגמרי משהו לדבר עליו בארוחת הערב עם המשפחה או מעל בירה עם חברים.

כשגיוס, מדע וכיף נפגשים

אם כל הסיפור נשמע לכם מעט פשטני, נספר שלמרות שסופר כיף להשתמש בה, ה-Assense היא מערכת מדעית לחלוטין; בפיתוח שלה היו מעורבים חוקרים ומדענים מתחום מדעי המוח, שהפכו אותה לכזו שיודעת להתחקות אחר תהליכי העיבוד של המוח בעת השימוש במשקפיים.

נשמע מרשים? אתם לגמרי צודקים; החוויה שמספקת ה-Assense למועמד היא מיוחדת במינה ותורמת למיתוג הארגון ככזה ששווה להשתייך אליו. המשמעות היא משיכה של יותר טאלנטים לארגונים שיבחרו לעבוד עם המערכת, המופצת בארץ באופן רשמי בידי חבר הון אנושי.

אז אם גם אתם רוצים להתקדם לעולם הגיוס של המחר, לקבל החלטות מבוססות נתונים ולמגנט את הכשרונות הכי גדולים בשוק, אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עוד היום. אנחנו נעזור לכם לרתום את הטכנולוגיה לצדכם ולתת לה לעשות את העבודה הקשה עבורכם, תרתי משמע.

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר עם אתי, מנהלת ההפצה של Actiview מבית חבר הון אנושי בישראל. במייל או בטלפון:054-4478080