שלח קורות חיים

ניתן לשלוח את קורות החיים ללא חיפוש משרה ספציפית ויועצת מטעמנו תיצור עימך קשר במידה וקורות החיים יתאימו למשרה קיימת.

  • חשוב לצרף קובץ קו"ח על מנת שנוכל לתת לכם מענה ממוקד יותר

*
*
*
*
*
*
טען קובץ

כתיבת קורות חיים

כתיבת קורות חיים

מאמר זה יעסוק בטיפים לכתיבת קורות חיים נכונה ובתומו יציג קורות חיים לדוגמא. כתיבת קורות חיים בצורה נכונה זו הדלת שלך לכל עבודה.

6 טעויות נפוצות בכתיבת קורות חיים

לכאורה, כתיבת קורות חיים הינה מטלה פשוטה הכרוכה ברשימת פרטיים אישיים, השכלה וניסיון תעסוקתי, אולם בפועל רבים ממחפשי העבודה שוגים במספר נקודות הנראות פעוטות, שבמבחן המציאות עלולות להוות את הגורם המכריע לאי קבלת המשרה. זאת מכיוון שמנהלי משאבי האנוש, אשר דרכם עוברים כל מסמכי קורות החיים של המעומדים, נאלצים להתמודד עם עומס רב של פניות ולכן יפסלו ראשית את אלו שאינם מנוסחים ומוצגים כראוי.
שגיאה ראשונה - שליחה אוטומטית של קו"ח

כתיבת קורות חיים לסטודנטים - טיפים ופרטים חשובים

רכישת השכלה גבוהה הינה צעד משמעותי ראשון בחייהם הבוגרים של צעירים רבים, שכן היא מספקת נקודת פתיחה טובה לתחילתה של קריירה מקצועית. אולם, על מנת לממן את הלימודים באקדמיה, סטודנטים רבים נאלצים לעבוד בעבודות מזדמנות כדוגמת אבטחה, מלצרות ומכירה בחנויות, ובנוסף לכך מרבית הסטודנטים הינם אנשים צעירים שלא מזמן סיימו את הצבא, ולכן גם לפני תחילת לימודיהם לא צברו ניסיון תעסוקתי משמעותי. בפועל, משרות אלו אינן מסייעות לכתיבת קורות חיים מרשימות, כאלו שיאפשרו לסטודנטים לפנות למשרות איכותיות יותר התואמות את מסלול הכשרתם. אולם, בעזרת כתיבה נכונה של קו"ח אפשר לעבות את הנתונים הקיימים וליצור דף מרשים, אשר ייחד אתכם מול מתמודדים אחרים למשרות מבוקשות, ויהווה כרטיס ביקור ראשוני וחשוב, אשר יסייע במציאת עבודה רלוונטית המתאימה לכישורים שרכשתם.
חבר צומחת רוצה להצטרף ?

חיפוש עבודה

אזורים
מקצוע
היקף משרה
דלג על Banners
Banners
חבר מביא חבר
עבור לתוכן העמוד