3 סיבות טובות להשתמש בשירותי הנהלת חשבונות במיקור חוץ

3 סיבות טובות להשתמש בשירותי הנהלת חשבונות במיקור חוץ

היום בחברות ועסקים רבים מבינים את היתרונות של שירותים במיקור חוץ. כל בעל עסק, בכל תחום, יודע כי להחזיק עובד שכיר בעסק משמעותו עלויות מעביד לא קטנות, ואם בעבר שירותים חיצוניים היו יקרים יותר, ולכן פחות משתלמים, היום להשתמש בשירותי הנהלת חשבונות במיקור חוץ זה משתלם יותר, הרבה יותר מאשר להחזיק עובדים לצורך הנהלת חשבונות, ובעיקר בעסקים קטנים ובינוניים.

שירותי הנהלת החשבונות במיקור חוץ ניתנים לחברות בכל הגדלים וכל שלבי ההתפתחות. השירותים הללו יכולים להתאם לסטארט-אפים כמו גם לחברות מבוססות שמגלות שלא מעט פעמים הרבה יותר משתלם לשלם על השירות הזה במיקור חוץ מאשר לצרף לחברה רואה חשבון למשל.

עדין מתלבטים? ריכזנו לכם 3 סיבות מדוע כדאי להשתמש בשירות הזה, חוץ מהחסכון הכלכלי כמובן:

חשבונאות מיקור חוץ מראה צמיחה מתמדת בשוק
השוק העולמי רושם גידול של 10% בשימוש בשירותי הנהלת חשבונות כמיקור חוץ. זה אולי לא אחוז כל כך גבוה בינתיים אבל הוא במגמת עלייה מתמדת והדרגתית ואין ספק שלשם העולם הולך.

התנהלות של עסק גדול גם בעסק קטן
כל מעסיק חייב להוציא תלוש שכר לעובד ולשלם לו משכורת על פי חוק. עסקים קטנים אשר מעסיקים את העובד הראשון שלהם או מספר מצומצם של עובדים יכולים ליהנות משירותי חשבות שכר במיקור חוץ ולהתנהל כמו עסק גדול. העובדה שהעסק מוציא את הפעילות למיקור חוץ מאפשרת לו לקבל שירות זהה לעסק גדול, גם אם הוא מוגדר כעסק קטן או מעסיק מספר מצומצם של עובדים.

 בעלי עסקים הבינו שהם לא רק חוסכים בכסף אלא גם הערך שהם מקבלים גדל
דברים שרואים מפה לא רואים משם: חברה חיצונית שנותנת שירותים לעסק יכולה להאיר זרקור על נושאים פיננסיים שלא פעם מתנהלים מתוך אנרציה ולהציע דרכי התייעלות.
זאת ועוד, ככל שהתעשייה גדלה והטכנולוגיה משתפרת כך הכמות והערך של העבודה נהיית טובה יותר.

לסיכום, שירותי הנהלת חשבונות במיקור חוץ חוסכים לבעלי העסקים הרבה מאוד כסף, לצד איכות השירות והגמישות שבו וכן האפשרות לקבל אינסייטים מגורם חיצוני שרואים את הדברים בצורה נייטרלית ומקצועית.

לאחרונה השקנו בחבר הון אנושי את שירות Hever On Demand, שירותי משרד במיקור חוץ, כך תוכלו להשתמש בשירותי הנהלת חשבונות וחשבות שכר באופן שמתאים בדיוק לעסק שלכם.

רוצים לשמוע עוד?

פנו למנהלת המכירות שלנו:

מירב אזולאי   Merava@hever.co.il    052-3628772