איך לנהל נכון את דור המילניאלס

איך לנהל נכון את דור המילניאלס

שוק העבודה נמצא היום בתהליך בו הבייבי בומרס יוצאים לפנסיה ואת מקומם תופסים המילניאלס. הדבר המפתיע בדור הזה הוא שהם רק עושים את הצעדים הראשונים שלהם בשוק העבודה אבל כבר יש להם דרישות מהמעסיקים שלהם, הם יותר מכוונים מבחינת המטרות שלהם ומה ההכנסה הרצויה שלהם. הם אוהבים לעבוד בקבוצות עם אנשים שונים מהם כי הם מבינים את היתרון בכך שהשלם גדול מסך חלקיו.

כמו שאתם מבינים, כיום הארגונים צריכים קצת לשנות את הדרך בה הם פועלים מבחינת משאבי אנוש וכן הדרך המקצועית בה הם פועלים כדי לגייס את דור המילניאלס ולהשאיר אותו בארגון לתקופה ממושכת.

כך תעשו את זה נכון:

לוח זמנים ומטרות מובנות

המילניאלס צריכים לראות את הנקודות אותן הם צריכים לכבוש, לדוגמה הם צריכים לדעת מתי הם צריכים להגיש דו"ח מסויים, מתי יש להם שיחת צוות כדי להציג את העבודה שלהם, מתי יש להם שיחת הערכה, מה היעדים שלהם, מה מבחינת הארגון נחשב להצלחה ועוד. הם צריכים שתגדירו להם במדויק מה הכיוון אליו הם צריכים ללכת כדי שתיאום הציפיות בינכם יהיה מושלם.

תדריכו אותם

המילניאס מלאי הערכה למי שהצליח בשוק העבודה. הם רוצים להסתכל עליכם, ללמוד מכם ולקבל מכם משוב יומיומי. הם רוצים לראות את התמונה המלאה ורואים בכך שאתם מדריכים אותם ערך עליון להתקדמות שלהם בשוק העבודה. אם תדריכו אותם הם יראו את זה כסוג של השקעה שהם לא יכולים לקבל במקום אחר ולכן הם ירגישו מחוייבים לארגון.

תעודדו את הביטחון העצמי שלהם

ההורים של דור המילניאלס אמרו להם שהם יכולים לעשות הכל, ותנחשו מה, הם באמת עושים את זה. כל מה שהם צריכים זה מישהו שיאמין בהם, ידרבן אותם לעבוד קשה כדי להגיע לירח. עודדו אותם להשמיע את הרעיונות שלהם ופרגנו להם. כך הביטחון העצמי שלהם בארגון יעלה והם יתנו מעל ומעבר.

תיצרו צוותים

כמו שכבר כתבנו הדור הזה אוהב לעבוד בצוות. לכן בכל פן בארגון צריך ליצור צוות אם זה כצוות מקצועי או כצוות שמארגן יום כיף לעובדים. אם בניתם צוות המילניאלס ירגישו בנוח לעבוד יחד ולבצע משימות באופן הטוב ביותר.

תקשיבו להם

המילניאלס רגילים שמקשיבים להם, אם זה במשפחה, בקבוצת החברים ואפילו ברשתות החברתיות. הם אוהבים להביע את דעתם ועוד יותר אוהבים שמגיבים להם ויוצרים איתם שיח. אתם יכולים לעשות שיחה שבועית או למצוא פלטפורמה שבה יהיה להם קל לתקשר איתכם ברמה היומיומית.

תנצלו את העובדה שהם אוהבים טכנולוגיות חדשות

המילניאלס מתרגשים מכל טכנולוגיה חדשה, זה מדליק אותם והם אוהבים לומר שהם התנסו בטכנולוגיה חדשה. אם זאת אפליקציה לניהול זמן של הצוות בעבודה, תוכנה שעוזרת להם בעבודה ואפילו פלטפורמה חדשה לראיונות עבודה (כמו פלטפורמת Hever On Screen אצלנו בחבר הון אנושי). תראו איך הם מסתדרים עם החידושים הטכנולוגיים ואם אתם מוכנים להכניס את זה לארגון, הרי כל חידוש טכנולוגי בה לשרת את המילניאלס אז מן הראוי שהם יאהבו להשתמש בו.

לסיכום, לא צריך לפחד מהמילניאלס. כן, יש להם המון ביטחון עצמי, הם מסתדרים מעולה עם טכנולוגיה והם מהירי מחשבה. אבל אנחנו לא צריכים להרתע מזה, אנחנו צריכים להסתכל על זה כיתרון לארגון. יתרון שיהפוך את הארגון ליעיל ומהיר יותר.