חיפוש עבודה ב- 2015

16/12/2014
Sascha Kohlmann, 21.7.14, Flickr
Sascha Kohlmann, 21.7.14, Flickr

אתרי האינטרנט שצצים כמו פטריות אחרי הגשם, המוני האפליקציות לטלפונים החכמים שמשמשים אותנו לא מעט במהלך היום יום, ובכלל, הפיתוחים הטכנולוגיים הרבים, מולידים לא מעט משרות חדשות, שלא הוצעו בעבר. חיפוש עבודה בעידן החדש הוא מאתגר יותר, מרתק יותר וגם כזה, החושף את המחפש עצמו ואף גם כל חברת השמה לשלל של משרות אטרקטיביות. באילו משרות מדובר? הנה 3 משרות חדשות ומעניינות.

 

מפתחי אפליקציות – הן מקיפות אותנו מכל עבר וקשה להתעלם מהן. האפליקציות של הטלפונים החכמים מספקות לנו מענה לצרכים שונים ורבים מאתנו משתמשים בהן לא מעט במהלך היום יום. חיפוש עבודה בעידן החדש יכול לחשוף את מחפש העבודה למגוון של משרות הקשורות בפיתוח אפליקציות, ומוצעות על ידי חברות כוח אדם או ישירות על ידי החברות, המתמחות בתחום.

 

מנתחי מידע ואנליסטים – חברות רבות במשק זקוקות לשירותי ניתוח מידע ולאנליסטים מקצועיים, שיוכלו לבצע עבורם ניתוח צרכנים ויעזרו להם לבחור בהתנהלות נכונה ובשירותים המתאימים לקהל לקוחותיהם. מודעות חיפוש עבודה רבות מתייחסות לאחרונה לא מעט למשרות הקשורות בניתוח מידע, משרות המוצעות על ידי חברות וארגונים שונים הזקוקים למנתחים, הבקיאים גם בחידושים הטכנולוגיים הקיימים, המאפשרים לבצע את הניתוח בצורה מעמיקה ומדויקת.

 

מומחים לטלפונים סלולאריים – הצעות עבודה רבות כיום פונות אל מומחים טכניים בתחום הסלולאר, בין אם במסגרת עבודה במעבדת תיקונים או בחברות, האחראיות על ייצור חלקים או פתרונות טכנולוגיים שונים לטלפון הסלולארי. מודעות דרושים מציגות בפני מחפשי העבודה שלל של משרות בתחום, הנחשב לאחד המתקדמים והמבוקשים ביותר. הטלפון הסלולארי משמש אותנו לא מעט ובכל שנה מצטרפים לשוק דגמים מתקדמים וחדשניים מאד. מומחים לטלפונים סלולאריים מכירים את כל החידושים בתחום, יודעים כיצד להתמודד עם תקלות שונות וגם מהם יתרונותיו של כל מכשיר ומכשיר.

 

משרות בתחום הסיעוד – אמנם לא מדובר כאן בתחום הקשור לפיתוחים הטכנולוגיים באופן ישיר, אך יותר כזה הקשור לחידושים הרפואיים המובילים לתוחלת חיים ארוכה יותר. הצורך במטפלים סיעודיים ופתרונות הולמים לבני הגיל השלישי הולך וגדל וגם רצונם של פנסיונרים רבים לקחת חלק בקבילה למרות גילם ולהשתלב בפעילויות שונות הופך אותם לחלק גדול ומשמעותי בחברה כולה. מסיבה זו בדיוק מודעות דרושים רבות פונות אל מטפלים ומומחים לגיל השלישי - גרונטולוגים - ומציעות להם משרות הקשורות לתחום הסיעוד. חיפוש עבודה בתחום הסיעוד יכול להיעשות על ידי פנייה ישירה אל חברת כוח אדם, או בחינת לוחות מודעות דרושים המציעות מגוון של הצעות עבודה.

 

להצעות עבודה נוספות - צפו ברשימה מטה:

הדפסשלח לחברהוסף תגובה
סמן משרהמשרהמספר משרהאזורתאריך עידכון
סיווג משרה: בנקאות ושוק ההון
 פרטי המשרהמשרה פרונטאלית בבנק המאפשרת להתחיל קריירה בבנק!financeדרום18/5/2017
 פרטי המשרהמשרה פרונטאלית בבנק המאפשרת להתחיל קריירה בבנק!financeמרכז18/5/2017
 פרטי המשרהמשרה פרונטאלית בבנק המאפשרת להתחיל קריירה בבנק!financeצפון18/5/2017
 פרטי המשרהמשרה פרונטאלית בבנק המאפשרת להתחיל קריירה בבנק!financeשרון18/5/2017
 פרטי המשרהיש לך ניסון כטלר/ית? המשרה הזאת בול בשבילך!financeירושלים18/5/2017
 פרטי המשרהיש לך ניסון כטלר/ית? המשרה הזאת בול בשבילך!financeמרכז18/5/2017
 פרטי המשרהיש לך ניסון כטלר/ית? המשרה הזאת בול בשבילך!financeשרון18/5/2017
 פרטי המשרה*** קורס בנקאות בחינם!! ***bankerמרכז18/5/2017
סיווג משרה: שירות לקוחות
 פרטי המשרה*** קורס בנקאות בחינם!! ***bankerמרכז18/5/2017
סיווג משרה: בנקאות ושוק ההון
 פרטי המשרהבוא/י להיות בנקאי/ת טלפוני/ת בבנק מוביל בארץ!!!bankerירושלים18/5/2017
  1. 10 
  2. לעמוד הבא
  3.  [11-20]...[21-24]
חבר צומחת רוצה להצטרף ?

חיפוש עבודה

אזורים
מקצוע
היקף משרה
דלג על Banners
Banners
חבר מביא חבר
עבור לתוכן העמוד